Vánoční stromek pro děti a zvířátka

vánoční stromek

Vánoční stromek pro děti a zvířátka

Vánoční stromek pro děti a zvířátka

V předvánočním čase jsme se shledali s rodiči a dětmi na poslední třídní akci v tomto kalendářním roce „Vánoční stromek pro děti a zvířátka“. Při této příležitosti jsme si všichni společně zazpívali vánoční písně a naladili se tak na přicházející čas Vánoc.

Poté jsme se pustili do zdobení stromečku u vchodu do MŠ, k čemuž jsme využili vlastnoručně vyrobené ozdoby z převážně přírodních materiálů. Děti předaly rodičům malá nachystaná překvapení – přáníčko a dřevěného andílka (děkujeme p. Hermanovi za přípravu dřevěných těl andělíčků k dalšímu dotvoření)

Vánoční atmosféru podtrhly „módní vánoční doplňky“ – čelenky, čepičky, ale také lucerničky a prskavky, které si rodiče a děti na akci donesli.

Tímto moc děkujeme, že jste dorazili v tak velkém počtu. Samozřejmě také za dárečky, přání, milá slova. JSME MOC RÁDY, ŽE VÁS MÁME!

Datum vložení: 21. 12. 2021 12:58
Datum poslední aktualizace: 22. 12. 2021 9:52