Vánoce ve Sluníčku

Vánoce se kvapem blíží a Ježíšek už jistě chystá dárky.

A protože splnit vánoční přání všem lidem na světě není jen tak, napsali jsme ve Sluníčku Ježíškovi s předstihem. Čerti nás do pekla nechtěli, dobré skutky za splněná přání seniorům „na účtu“ máme, tak bylo na čase ozdobit stromeček, aby k nám mohl Ježíšek zavítat. A víte co? Přišel s nadílkou hned druhý den, co jsme si ve Sluníčku vánoční stromeček rozsvítili.

V den „Vánoc ve Sluníčku“ jsme nejprve společně hledali Ježíška po naší veliké školce, ale nikdo z nás ho nikde ani nezahlédl. A představte si! Zrovna, když jsme byli na cestě zpět do třídy, uslyšeli jsme zvoneček a…najednou stál stromeček s dárečky přímo uprostřed naší třídy. Nejprve jsme si společně zazpívali vánoční koledy a písně, které jsme se naučili, a poté už přišlo na řadu rozbalování školkových dárků. A že jich bylo! Třeba…miminko s vaničkou, knížka Zvířátka v ZOO k naší kouzelné Albi tužce, dřevěné „krájecí jídlo“, hokejky na florbal.

Byli jsme nejspíš všichni moc hodní, protože to zdaleka nebylo všechno! V jednom ze zabalených dárečků se schovával velký dřevěný domeček pro panenky i s nábytkem, v dalších modelína, dřevěný topinkovač a mixér do kuchyňky, šaty pro princezny, a dokonce i kolotočka s přídavným parkovištěm na auta pro naše sluníčkové kluky! Že nevíte co to je? Děti ze Sluníčka to ví a hned si ji oblíbily. Vy se na ni můžete podívat na www.domdom.cz.  Moc děkujeme Bětušky mamince za tyto krásné dárečky, které nám pro děti pod stromeček zakoupila a darovala.

Vánoce ve Sluníčku byly krásné. Ostatně, určitě jste to sami poznali v jejich rozzářených očích na vánočním videu.

Datum vložení: 21. 12. 2021 12:54
Datum poslední aktualizace: 21. 12. 2021 12:58