Písnička pro čerta

čert, Mikuláš, anděl

Rok se s rokem sešel a kalendář nám ukazoval 6. prosince.

Víte, kdo má v ten den svátek? No přeci Mikuláš! A přestavte si, že ten svůj svátek přišel oslavit s dětmi do školky! Vzal s sebou i svého kamaráda čerta, kterého se naše Sluníčka možná ÚPLNĚ MALINKO bála. Držela se nohou, rukou i šatů paní učitelky a VELMI STATEČNĚ zazpívala Písničku pro čerta, kterou se ve školce naučila. A protože máme samé šikovné a hodné děti, kterým růžky za zlobení zatím nenarostly, mohl nechat Mikuláš svou knihu hříchů zavřenou. Mikuláš s čertem obdarovali naše děti hned dvěma balíčky – jeden byl plný vitamínů a v druhý dobrůtek.

Mikuláš, čert a anděl nás provázeli ve školce i v dalších dnech. Děti tvořily Mikulášovi vousy z vaty, „motaly“ čerta a vlepily mu do pusy pořádný jazyk, a dokonce namalovaly i velký pekelný kotel. Hrály si na čertíky, učily se básničky, zpívaly písničky a rozvíjely tak své řečové schopnosti. Hrály pohybové i postřehové hry, plnily didaktické úkoly. A víte vlastně, jak takové peklo vypadá? Děti ano! Však se na to všechno podívejte do naší fotogalerie.

Datum vložení: 10. 12. 2021 7:17
Datum poslední aktualizace: 10. 12. 2021 7:18