Adventní kalendář

adventní kalendář

V týdnu od 22. 11. – 26. 11. můžete do MŠ nosit BALÍČEK s drobnostmi (vlastní výrobky, samolepky, „tetovačky“, bonbóny, lízátka, nafukovací balónky, reklamní předměty vhodné pro obdarování dětí apod,) v počtu 24ks ( pro všechny děti ve třídě Sluníčko)

Milí rodiče,

blíží se čas adventu – 4 týdnů do Vánoc. A protože děti ještě moc nemají představu, jak dlouhá tato doba „čekání na Ježíška“ vlastně je, chceme jim ji přiblížit a zpříjemnit adventním kalendářem.  Stejně jako loni, tak i letos na děti bude čekat ten „perníčkový“ od nás – paní učitelek. Perníček si každý den odnese však většinou jen jedno dítko (na základě spravedlivého losování „školkové značky“).

Rozhodly jsme se proto, že bychom ještě navíc chtěly každé z dětí obdarovat každý den – zaslouží si to! A budeme velice rády, pokud nám v tom pomůžete (pokud Vám to situace dovolí). V týdnu od 22. 11. – 26. 11. můžete do MŠ nosit BALÍČEK s drobnostmi (vlastní výrobky, samolepky, „tetovačky“, bonbóny, lízátka, nafukovací balónky, reklamní předměty vhodné pro obdarování dětí apod,) v počtu 24ks ( pro všechny děti ve třídě Sluníčko)

Dárečky (24ks)  pro své kamarády může dítko nachystat i zabalit s Vámi DO JEDNÉ KRABICE/JEDNOHO SÁČKU/ JEDNÉ DÁRKOVÉ TAŠKY…  - originalitě balení se meze nekladou – můžete využít např. krabičky, papírové či látkové sáčky různých velikostí a tvarů, které mohou děti dotvořit malůvkami, potisky apod.

Prosíme, nezapomeňte balíček označit přiděleným číslem.

Děkujeme, že nám pomůžete rozzářit dětské oči.

Datum vložení: 22. 11. 2021 6:36
Datum poslední aktualizace: 22. 11. 2021 6:37