Podzim si v Kytičce užíváme

stromák Kytička

Podzim si v Kytičce užíváme všemi smysly

Zabýváme se tématem podzimní sklizně v zahradách i na polích. Hrajeme si, objevujeme a zkoušíme zajímavé věci. Bavilo nás modelovat, tiskat bramborou, malovat, nalepovat, skládat z geometrických tvarů. Povídali jsme si, jak které plodiny můžeme zpracovat. Společně jsme vytvářeli koláž „Podzimní sklizeň“. Ke Dni stromů děti společně vytvářely „Stromovou vílu“. Líbilo se jim malování na látku, nalepování listů, navlékání kaštanů a tvoření z přírodnin. V říjnu se děti naučily další podzimní básničky. Často zpíváme a muzicírujeme. Společně jsme se pobavili s obrázky k pohádce O veliké řepě, užili jsme si dramatizační scénky. K výzdobě školky jsme použili „Podzimníčky“, donesené z domácí dílny. Bohatě jsme si užívali krásného podzimního počasí na školní zahradě i na procházkách.

Datum vložení: 22. 10. 2021 6:46
Datum poslední aktualizace: 22. 10. 2021 6:48