Říjen v Jablíčku

podzimní sklizen

V říjnu jsme se v Jablíčku opět nenudili.

ŘÍJEN V JABLÍČKU

V říjnu jsme se v Jablíčku opět nenudili.  Nové děti krásně zapadly a skvěle se adaptovaly.

Děti se naučily spoustu nového a zajímavého. Učily se, co se sklízí na podzim na polích, jak se staráme o zahrádky, jaké máme podzimní plody, jak se celkově mění příroda v tomto období. Na tato témata děti výtvarně tvořily, hrály si, zpívaly a naučily se nové básničky.

Společně jsme oslavili Den stromů a vyrobili Stromáka, kterého jsme umístili v areálu školky.

Vzhledem k tomu, že nám současná situace neumožnila udělat společnou dílničku s rodiči, děti mohly nosit své podzimní výrobky z domova. Těmito krásnými výrobky jsme si vyzdobili naši chodbu.

Trávili jsme spoustu času na školní zahradě, několikrát jsme navštívili velkou zahradu a děti se seznamovaly s okolím školky krátkými procházkami.

Věříme, že i nadále budou dětičky v Jablíčku spokojené.

Datum vložení: 2. 11. 2021 9:45
Datum poslední aktualizace: 2. 11. 2021 9:47