Výlet do Fajnparku

se vážně povedl!

Ve středu 18. 5. 2022 jsme vyrazili autobusem na celodenní výlet do Fajnparku u Chlumce nad Cidlinou. I přes to, že jsme v parku strávili velkou část dne, rozhodně jsme nestihli všechno.

Naložili jsme se do autobusu a vyrazili, Po cestě nás zajímalo všechno, nadšeni jsme byli i z aut, která jezdila kolem nás na dálnici nebo z mouchy, která si sedla na okno, prostě natěšení jsme byli úplně na všechno :-)

Když jsme dorazili do Fajnparku, jako první jsme se posilnili - posvačili jsme loupáky a jablíčka. Tenhle den byl kouzelný, protože jsme snědli úplně všichni všechno!

Hned pak jsme vyrazili na první atrakci, a to do molitanového bazénku a do trampolínového tunelu, hned potom jsme si zařádili na nafukovacím obrovském hřišti.

Pak jsme vyrazili do hmyzákova, ale po cestě tam jsme překonali hravě lanové hřiště. V hmyzákově jsme málem ani nedutali, protože modely hmyzu byly obrovské, vydávaly zvuky a dokonce se hýbaly! Po hmyzákově jsme se vydali hledat záchody a protože nám už hrozně vyhládlo, pustili jsme se do oběda - do řízku s houskou a se zeleninkou (okurky a papriky). Paní učitelky nás tentokrát nemusely přemlouvat! Protože jsme potřebovali sílu na další pokračování v našem dobrodružství, snědli jsme řízky téměř všichni!

Po občerstvovací pauze jsme šli mezi dinosaury, opět jsme údivem ani nemluvili, možná jsme se malinko i báli, ale nebylo proč, sice se dinosauři hýbali a hlučeli, ale věděli jsme, že nám nic nehrozí.

Na závěr jsme se prošli v bosákově - hádejte jak?! No přece bosi! Prošli jsme se pískem, kamínky (jemnějšími i hrubšími), vodou, trávou...procházka to byla vskutku netradiční. Po cestě jsme viděli oslíky, lamy a kozy..

A protože čas ve Fajnparku utíkal bleskově, bylo na čase sbalit batůžek a vyrazit k autobusu. Ve 13,30 jsme měli naplánovaný odjezd. Cestou nás usnulo jen málo, byli jsme plni zážitků. Dorazili jsme do školky, ale svačina nám už nechutnala tak, jako na výletě. Trošku jsme si pohráli a už jsme se těšili na maminky, tatínky, babičky, dědečky, tetičky, sestřičky i bratříčky.

P. S. Milí rodiče, doufáme, že si výlet Vaše děti s námi užily. My jsme si ho s Vašimi dětmi užily moc. Květa a Romana

Datum vložení: 18. 5. 2022 16:13
Datum poslední aktualizace: 19. 5. 2022 14:48

dnes, čtvrtek 30. 6. 2022