Těšíme se na Ježíška

Domečkový adventní kalendář

Adventní kalendář v Domečku

Milí rodiče,

moc Vám děkujeme za to, jak jste se ujali přípravy adventního kalendáře pro děti. Kapsičky na vánočním stromku se krásně plní, pár prázdných sice ještě zbývá, ale do konce listopadu je ještě zatím času dost.

Pro rodiče, kteří naši společnou akci z emailu nezaznamenali, přikládáme text prosby znovu:

Milí rodiče,
chystáme pro děti adventní kalendář, ale moc bychom i Vás chtěly poprosit o pomoc při realizaci.
Do celé akce chceme zapojit i děti, a to tak, že společně s Vámi vymyslí překvapení, které společně uložíte do kapsičky s číslem na adventním kalendáři, které Vám přiřadíme.
Chceme, aby si děti těšení na Ježíška užily a věříme, že účast na realizaci překvapení a těšení se každý den na další kapsičku s číslem, je bude bavit.
Velikost kapes je 15 cm x 13,5 cm. V příloze zasíláme foto adventního kalendáře pro Vaši představu. Ten přibližně v polovině listopadu vyvěsíme někam do prostor šatny, abyste ho mohli začít společně plnit. Z kapes mohou překvapení i koukat. Prosíme, aby bylo vždy v kapsičce pro všechny děti (23 dětí), takže nejspíš půjde o pytlík s bonbonky, lízátka, samolepky a další podobné sladkosti nebo drobnůstky. Pokud ten den nebudou některé děti ve školce, uložíme jim překvapení z vybrané kapsičky do jejich šuplíčku.
S vybíráním kapes začneme 1. 12. (soboty si vyzvedneme vždy už v pátek a neděle odhalíme společně s pondělky, 23. a 24. vybereme poslední den ve školce).

Datum vložení: 18. 11. 2021 7:50
Datum poslední aktualizace: 18. 11. 2021 7:55