Korálky

Děkujeme paní Martině Čupové za sponzorský dar v podobě korálků. Dětem v Jablíčku se moc líbily a činnosti s nimi si užily.

Stěhování nábytku

Děkujeme panu Milanu Vaisovi za sponzorský dar v podobě vystěhování a opětovného nastěhování nábytku v souvislosti s výmalbou tříd Beruška a Kytička.

Zábavný program se Shrekem a Fionou pro třídu Domeček

Děkujeme panu Jaroslavu Kurkovi za sponzorský dar v podobě vánočních dárečků pro děti z Domečku a také manželům Kopejtkovým za uspořádání zábavného dopoledne s pohádkovými postavami Shrekem a Fionou.

Krby Jaroslav Kurka

Po vlastní placce toužíme, TPCA o ni prosíme.

Děkujeme společnosti Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o. za sponzorský dar v hodnotě 5000Kč jako příspěvek na pořízení technologie na výrobu vlastních placek.

Ve školce se dobře máme, ani chvilku nemeškáme. Lepíme, stříháme, barvíme, tohle všechno už umíme. Co by se nám ještě líbilo? Placka podle našich snů, není ani v jednom z obchodů. Protože po ní moc toužíme, TPCA o ni prosíme.

Poděkování Polici ČR - OOP Pečky

Děkujeme policistům z OOP Pečky pod vedením pana npor. Bc. Jaroslava Raka za návštěvu naší školní zahrady - ukázku pomůcek a technického vybavení, přistavení policejních vozů a jejich prohlídku, za zajímavé povídání a vlídný přístup ke všem dětem.

Didaktické pomůcky a výtvarný materiál

Děkujeme panu Jaroslavu Kurkovi za sponzorský dar v hodnotě 5000 Kč pro třídu ¨Domeček.

Krby Jaroslav Kurka

Cvičební pomůcky

Děkujeme manželům Fejfarovým za sponzorský dar v podobě nákupu cvičebních pomůcek do třídy Beruška.

Jahodník na jahody a bylinky

Děkujeme společnosti Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o. za sponzorský dar v hodnotě 4000Kč na pořízení jahodníku na pěstování jahod a bylin.

S MAŠINKOU děti třídí, už vědí, kam odpad míří

Děkujeme společnosti Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o. za sponzorský dar v hodnotě 7800Kč na pořízení stohovatelných plastových košů na tříděný odpad.

Dovádět a skotačit ... a přitom si zacvičit

Děkujeme společnosti Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o. za sponzorský dar v hodnotě 5000 Kč na pořízení cvičebních pomůcek pro třídu Jablíčko.

Stavebnice do třídy Jablíčko

Děkujeme paní Janě Cézové za sponzorský dar v podobě nových stavebnic do třídy Jablíčko.

Organizace a zajištění akce "DĚTSKÝ DEN"

Děkujeme manželům Kopejtkovým za pěkné dopoledne, které pro naše děti připravili v rámci dětského dne.

Tři dětské herní plastové domečky na malou i velkou zahradu

Děkujeme manželům Holubovým za sponzorský dar v podobě krásných plastových domečků, které dělají radost na zahradě Beruškám a Kytičkám, a na velké zahradě dětem z ostatních  tříd.