A picture

2017

Instalace nových stropních podhledů včetně nového osvětlení v pavilonu A (Beruška a Kytička). Výmalba pavilonu A a části pavilonu C.

2016

S laskavým svolením pana faráře jsme začali využívat velký kus původní farní zahrady. Zároveň bylo vybudováno nové oplocení této zahrady u pavilonu A.

2015

V roce 2015 nám náš zřizovatel - město Pečky - zajistil rekonstrukci stropů ve 2 třídách v 1. patře budovy C (Sluníčko a Žabička), které byly zároveň vymalovány. Byly namontovány nové stropní podhledy včetně pro děti vhodného a zdravotně nezávadného funkčního osvětlení. Zároveň byla zateplena budova A, došlo i na novou střechu

Náš zřizovatel - město Pečky - provedl zateplení budovy C.

2013

V roce 2013 byl realizován městem Pečky - naším zřizovatelem - projekt s názvem "Vláček plný pohádek a poznání", díky kterému jsme získali netradiční herní prvky na zahradu mateřské školy. Projekt byl spolufinancován Evropskou unií z Evropského zemědělského fondu pro rozvoj venkova v rámci osy IV LEADER, prostřednictvím Státního zemědělského investičního fondu - Programu rozvoje venkova.

Vláček plný pohádek a poznání

2012

Abychom mohli přijmout více dětí, zvětšili jsme kapacitu tříd na 27 dětí. K tomu bylo nutné přidat jedno umývadlo a jeden záchod do každé umývárny. Žádné stavební úpravy ve stávajících budovách již nejsou prostorově možné, bylo učiněno maximum možných úprav.

2011

V roce 2011 proběhla výměna oken a rekonstrukce podlah pod názvem "OKNA PRO MAŠINKU""PODLAHY PRO MŠ MAŠINKA PEČKY". Oba projekty financoval náš zřizovatel - město Pečky - a byly spolufinancovány Evropskou unií z Evropského zemědělského fondu pro rozvoj venkova v rámci osy IV LEADER prostřednictvím Programu rozvoje venkova ČR.

OKNA PRO MAŠINKUPODLAHY PRO MŠ MAŠINKA PEČKY